Minnes med glede flere års vennskap og spesielt i tiden sammen i Garden.
Du var en ener Bjørn, og mange vil minnes deg mrd glede. Hvil i fred
Takk for alle gode minner og mange givende dager sammen over 35 aar i Radisson
Takk for varmt profesjonelt vennskap som startet i 1970 da vi møttes i Sheraton Carlton Hotel i Washington DC. Her er vi på hyggelig treff under Cornell Hotel Society mottagelse 1984 i USA Ambassadørens
residence i Oslo.
Gode og viktige minner fra 2005 da Bjørn og Kurt Ritter undertegnet sammarbeidsavtale mellom Carlson Hotel Worldwide og Rezidor SAS.
Mange takk for at jeg lærte deg å kjenne i vår spirende russetid. Mange takk for et godt samarbeid. Og mange takk for at jeg fikk være din venn. Gode minner florerer hos Kate og Helge
Takk for alle gode råd, støtte og muligheter ved inngangen til arbeidslivet. Et flott menneske, en god leder og en klok mentor. Du satte varige spor etter deg. Takk for årene på Hotel Scandinavia og utvidet samarbeide etter den tiden. RIP Bjørn! Du vil bli husket av mange.
En siste hilsen fra
Christina og John Arthur
Elin og Dag
Anne og Jarle
ULLA
Thank you Bjoern for your full loyalty, dedication and friendship!
Kurt and Lara Ritter
Vil alltid huske Bjørn som min Mentor og den korrekte og allikevel rause person han var.
Takk for gode minner Bjørn! Du var en god sjef som jeg lærte meg mye av.
RIP
Kristina