Denne administrasjonsavgiften sikrer oppfølging av kjøpet til riktig florist. Den inkluderer godkjenning fra floristen og eventuelle påminnelser til floristen for å godkjenne bestillingen. Avgiften dekker også kundestøtte for blomsterkjøp.
Kjære Bjørn.
Du er borte, så leit️. Vi var samme årgang du og jeg - men du dro først. Takk for nesten 50 års vennskap og samarbeid. - i Gyldendal, Bokklubben og Norsk illustratørforbund. Men mest for godt vennskap, middager, turer og reiser sammen med «gjengen» vår- alltid med Inger ( og Bernie fram til han forlot oss for noen år siden.)
Hei igjen Bjørn, og takk for den du er - for meg.
Og så takker jeg alle som lager gode filmer som vi kan dykke ned i og forsvinne for en stund.
Og du elsket film. Og du var ikke såååå kresen. Det måtte ikke være Hitchcock, som vi allerede hadde sett tusen ganger, og som hylla vår er full av ( «Rear Window» var vår favoritt!)
Du våget å være romantisk. Litt sjeldent kanskje for din generasjon.
Det er jeg glad for. Du var fin du Bjørn!
«Låf ju!»
Smask fra Inger
Kjære Bjørn!
Jeg sitter og ser opp på bokhyllene i stua, og tenker på alle de flotte bøkene vi har fått av deg opp gjennom tiden. De sier «dont judge a book by its cover». Men din design på bøkene var alltid kreativ og spennende. Vi var så stolte av å være i familie med deg <3. Du og fetteren din, Knut (min pappa), hadde så mange fine samtaler og stunder sammen. Og jeg vet at han satte stor pris på det. Takk også for alle gode minner om hyggelige bacalao-middager med Inger og deg.
Stor klem fra Kjersti
Kjære Bjørn
Takk for mange gode stunder sammen med deg og Inger. Takk for mange gode oplevelser, dype samtaler, lette samtaler, latter, gråt og gode minner. Takk for at du var deg og takk for alle årene Inger fikk med deg. Du var en god mann, Bjørn! Merkelig at du ikke er her mer, men sånn er livet jo.
Takk for alt og takk for deg. Stor klem fra Nina, og hilsen fra CJ
Kari J. Jacobsen og Truls Grøndahl Madssen 2025-04-21
Trond Fasting Egeland 2025-04-20
Jean Castillano
2025-04-20
Vi har vært naboer i mange år, vært på ferie i Barcelona, Canal du Midi, på cruiseskip, vi har tilbrakt mye tid sammen og jeg vil alltid huske din vennlighet, din sans for humor og alle de gode stundene sammen. Måtte du hvile i fred kjære venn
Kjære Bjørn. Jeg husker hjemmelaga film med rulletekst og kunstferdige bursdagskort med rare bokstaver som ikke lot seg kopiere. Tusen takk for at du var pappaen til lillesøsteren min. Klem fra Sigrid
De dypeste kondolanser på vegne av Grafill - Foreningen for design, illustrasjon og visuell kommunikasjon i Norge. Vi sørger tapet av et viktig æresmedlem som har satt synlige spor i norsk designhistorie.
Kjære Moffa. Takk for alle fine barndomsminner jeg har fått i Åsgårdstrand. Kommer alltid til å huske morgenbadene i morgenkåper, krabbelurer på bankranerens kafè, tegnekurs i Munchs hage og alle fine gamle filmer vi har sett. Savner deg<3
Hilsen Lille K