Denne administrasjonsavgiften sikrer oppfølging av kjøpet til riktig florist. Den inkluderer godkjenning fra floristen og eventuelle påminnelser til floristen for å godkjenne bestillingen. Avgiften dekker også kundestøtte for blomsterkjøp.
Tom Henrik, Anne Christin og Isabella ♥️ 2023-01-23
Åse Bommen 2023-01-23
Anne Marie Sundby 2023-01-23
Christina 2023-01-23
Christina
2023-01-23
Kjære gode omsorgsfulle mamma min. Du var det kjæreste jeg hadde. Nu er du hos pappa igjen og dere går hånd i hånd inn i evigheten - og der er det lys, bare lys. Slik har du selv ofte beskrevet dine tanker om døden. Du har bedt pappa vente på deg, men nu hentet han deg og du var klar for å reise fra oss og til ham. Det er mye god trøst i et slikt bilde for oss.
Det gikk så fort. Du var hos frisøren og trente med fysioterapeuten din 2 dager før du ble syk. Du kjempet tappert i 4 dager og sovnet inn med dine kjære rundt deg. Du gikk på egne ben (så vidt) til det siste, klarte fremdeles mye selv og var rimelig klar i toppen. Du slapp å bli pleiepasient i rullestol. Du fikk forlate vår verden som en flott og verdig dame. Det er godt for deg og alle rundt deg.